5 יתרונות ברכישת נכס להשקעה בחו"ל

 

רכישת נכס בחו"ל מוכיחה את עצמה כהחלטה נבונה ורווחית בשנים האחרונות והסיבות לכך שונות ומגוונות.

אם בעבר נהוג היה לחשוב כי קניית נכס להשקעה בארץ אחרת זו נחלת העשירים בלבד – כיום הדברים נראים אחרת. כלומר, גם אנשים ממעמד הביניים שיש ברשותם חסכון כספי ומעוניינים להשקיע אותו יכולים להרשות לעצמם נדל"ן בחו"ל.

יש החושבים כי נדל"ן להשקעה קיים רק בארץ אך למעשה יש גם נדל"ן להשקעה בחו"ל והוא אפשרי בכמה תנאים. יתרה מכך, לרוב יש לא מעט יתרונות לרכישת נדל"ן בארצות זרות ועליהם נפרט בהמשך.

יתרון כלכלי ורווחיות מירבית – יתרונות השקעה בחו"ל

רבים יעידו כי לרכוש דירה בישראל זו משימה כמעט בלתי אפשרית אם אין ברשותכם כמה מיליוני שקלים. וודאי ניתן למצוא דירות זולות יותר אך הן לא רלוונטיות כאשר מדובר ברצון להשקיע.

אם מדובר בדירת מגורים, המצב הוא שונה אך כשהמטרה היא דירה להשקעה – רצוי שתהייה זו דירה איכותית, במיקום אטרקטיבי עם מטרה עיקרית שהיא הכנסה חודשית לבעל הדירה. בעוד בארץ הדירות האטרקטיביות והמומלצות מרקיעות שחקים מבחינת מחירים, רכישת דירה בחו"ל, באיזור מבוקש דווקא לא יקרה כמו שהיא בארץ.

עם זאת, ההכנסה שתקבלו מדי חודש בעבור השקעה זו תהייה בינונית עד גבוהה – דבר שלא יתאפשר בארץ במחירים זהים. למעשה, אם תשקיעו סכום כסף נכבד בנדל"ן בחו"ל תוכלו לקבל תשואה יפה, בעוד בארץ במחיר זהה לא בטוח כי תמצאו דירה שמתאימה לשקעה.

רכישת דירה בחו"ל באמצעות הכוונה מקצועית

תחום הנדל"ן מורכב ועשוי להיות די מסובך בעבור אנשים מסוימים. עם זאת, כשמדברים על קניית נדל"ן בחו"ל נהוג לבצע זאת באמצעות סיוע של חברות המספקות לכם את כל השירותים הנחוצים בתהליך. למשל, שיפוץ הנכס והשבחתו, מתן נתונים רלוונטיים על הסביבה והאיזור, הסבר מפורט על יתרונות הרכישה וכו'.

בעבור תשלום לחברה תקבלו למעשה את כל המידע הנחוץ והתהליך יתנהל במהרה ובמקצועית. עם זאת, חשוב שתבררו היטב על החברה לפני שאתם נכנסים עמה לעסקים על מנת להימנע מעוקץ או רמאות.

יתרונות של תשואה ו"ראש שקט"

התשואה על הנכסים בחו"ל גבוהה משמעותית מאשר על נדל"ן בישראל. זהו למעשה היתרון הבולט ביותר אשר מתערבב גם עם העובדה כי נדל"ן בחו"ל עשוי להיות זול יותר מאשר נדל"ן בארץ.

יחד עם זאת חשוב לבצע את העסקה עם מינימום סיכונים ולדעת כיצד להתנהל בתחום. יתרון בולט נוסף זו התחושה של ראש שקט שנילווית להשקעה בחו"ל. אם רכשתם דירה בארץ למטרות השקעה כל בעיה בתצוץ תהייה באחריותכם ותצטרכו לטפל בה ככל הנראה תוך פרק זמן קצר.

לעומת זאת, כשקונים נדל"ן בחו"ל נהוג לשלם דמי אחזקה לחברה ספציפית שמנהלת לכם את הנכס מרחוק. כך נוצרת תחושה יותר נינוחה והכסף שלכם למעשה מנהל את העיניינים.

עדכון אחרון: 1/14/2019 3:21:00 PM
מספר מדרגים:2 דירוג ממוצע:5
דירוג: