תמ"א 38 בהרצליה

תמ"א 38 בהרצליה: ייהרס בניין בן שלוש קומות ובמקומו ייבנה בניין בן שבע קומות

צומת השרון, הרצליה - 10 פברואר 2018

דיירי הבניין חתמו על הסכמה לביצוע הפרויקט, משך הבנייה המשוער הינו כשנתיים מקבלת ההיתר

מאת: ירון ניר

פרויקט העצמאות 95 הרצליה

חברת ראדקו 38 מתוך קבוצת רפאלי תקדם פרויקט התחדשות עירונית ברחוב העצמאות 95 בהרצליה. החברה השלימה לאחרונה את החתמת כל בעלי הדירות בבניין, שבו שש דירות, וכעת תוכל לקדם מול עיריית הרצליה את הריסת הבניין החדש ובניית בניין חדש במקומו.

על פי התכנית ומדיניות העירייה לנושא תמ"א 38 במרכז העיר, החברה תקדם הריסת הבניין בן השלוש קומות שנבנה בתחילת שנות ה-70 ותבנה במקומו בניין חדש שיתנשא ל-7 קומות. בבניין הישן מתגוררות שש משפחות ואילו בבניין החדש יתווספו כ-15 משפחות נוספות. משרד האדריכלים שנבחר לתכנון הבניין החדש הינו  MY-Architects.

תמ"א 38 בהרצליה

שלבי תכנון מתקדם

תמ"א 38 בהרצליה נמצא בשלבי תכנון ותמהיל הדירות החדשות יכלול דירות גן, דירות בנות ארבעה וחמישה חדרים ופנטהאוזים. דירות ארבעת החדרים ישתרעו על פני כ-86-95 מ"ר עם מרפסת של 12 מ"ר. דירות חמישה חדרים יהיו בשטח של 116 מ"ר ומרפסת של 12 מ"ר. לפנטהאוז ארבעה חדרים ושטח כולל של 100 מ"ר ומרפסת גג בשטח של 105 מ"ר.
על פי ההסכם, בעלי הדירות יזכו לדירה חדשה הכוללת ממ"ד, מרפסת ומחסן (וחניון תת קרקעי). משך הבנייה צפוי להימשך כשנתיים מקבלת ההיתר.

לדברי אבי נאור, מנכ"ל ושותף בחברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי: "מדובר בפרויקט שמספק היצע לזוגות צעירים ומשפרי דיור שמעוניינים להמשיך ולגור במרכז העיר עם כל השירותים הציבוריים הקיימים והקרבה למרכזי מסחר.
יתרון נוסף במיקום הפרויקט הוא בדרכי הגישה ליציאה וכניסה לעיר ולנתיבי תחבורה ראשיים כמו נתיני איילון, כביש החוף ורכבת ישראל".

לקריאת הכתבה בצומת השרון הקליקו כאן