בונים בלי הפסקה, אבל היכן התחבורה?

בונים בלי הפסקה, אבל היכן התחבורה? 

בצד תנופת בנייה אדירה חוששים תושבי רמת גן מאסון תחבורתי . העתירה לעצירת הקו הסגול שהוגשה בשמם של 306 תושבי העיר, נדחתה על ידי בג"ץ. העותרים טוענים הקו יהווה מפגע תחבורתי. המדינה מנגד: הפגיעה בסביבה מזערית

תל חי משנה את פניו

בזמן שהפתרונות התחבורתיים צולעים, בכל מה שקשור לתנופת הבנייה יש לרמת גן הרבה מה להתגאות. פרויקטים של תמ"א 38 כובשים את רחוב תל חי ברמת גן וצצים כפטריות לאחר הגשם. פניו של הרחוב הוותיק גם השתנו ובקרוב יחלו עבודות להקמת פרויקט מגורים במסגרת תמ"א 38 שיהיה גבוה מהממוצע ויתנוסס לגובה של עשר קומות.

חברת ראדקו 38 מקבוצת רפאלי הודיעה השבוע על תחילת מכירת הדירות בפרויקט תל חי 60 במתחם נגבה ברמת גן, ולרגל ההשקה החברה יוצאת במחירי "פריסייל" למספר מצומצם של דירות.

תכנית הפרויקט

על פי התכניות, החברה תהרוס את הבניין הישן ובו שלוש קומות ושש יחידות דיור ותבנה במקומו בניין בן עשר קומות הכולל 21 יחידות דיור וחניון תת קרקעי גדול.
הדיירים הותיקים בבניין הישן, יקבלו, על פי ההסכם, דירות חדשות מוגדלות הכוללות ממ"ד, מרפסת, מחסן וחנייה תת-קרקעית.

לדברי מנכ"ל ראדקו 38, אבי נאור, "מתחם נגבה ברמת גן נהנה מביקושים גבוהים מאוד, והפרויקט בתל חי מאפשר להגדיל את ההיצע באזור הביקוש". מחיר דירת שלושה חדרים בפרויקט החל מ- 1.65 מיליון שקל, דירת ארבעה חדרים – החל מ – 2.15 מיליון שקל ופנטהאוז יחידי במחיר של החל מ – 3.9 מיליון שקל.

הקליקו לכתבה המלאה ממגזין מקומון